ŻYCZENIA – WIELKANOC 2020

Łącząc się z Wami w przeżywaniu Tajemnic Paschalnych serdecznie życzymy Wszystkim Parafianom i odwiedzającym naszą stronę Gościom, by dzisiejsza uroczystość i radosny okres wielkanocny – w tym roku dla wielu bardzo trudny – był okazją do weryfikacji swojej wierności Panu Bogu.

Życzymy, aby w Waszych sercach gościły spokój i nadzieja,

a Zmartwychwstały Chrystus był ostoją na każdy kolejny dzień.

Niech ten wyjątkowy czas Świąt – choć tak inny niż wszystkie dotychczasowe – będzie wypełniony obfitością łask Bożych, zdrowiem i wzajemną miłością.

Chorym pozostającym w domach i szpitalach, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Ks. Mieczysław Robak

Ks. Mateusz Jędrocha