Życzenia Boże Narodzenie 2022

Życzenia – Boże Narodzenie 2022

Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego przyjmijcie od nas najlepsze życzenia zdro­wia i Bożego błogosławieństwa we wszelki­ch Waszych poczynaniach.

Niech Nowonarodzony Jezus hojnie obdarza Was i Waszych Bliskich swymi łaskami.

Niech pozwoli w Nowym Roku przezwy­ciężyć trudności i kłopoty, których mijający rok nie szczędził wielu ludziom.

Niech zwłaszcza pomoże zrozumieć, że miarą wielkości i szczęścia człowieka nie są ziemskie sukcesy, ale sam Bóg, na którego obraz i podobieństwo zostaliśmy stworzeni. Niech Nowonarodzony Jezus zasieje w Waszych sercach pokój, zgodę i płynącą stąd prawdziwą radość.

– Chorym życzymy powrotu do pełni sił i miłości troskliwych ludzi.

– Rodzinom dotkniętym cierpieniem z powodu śmierci najbliższych, których miejsce przy wigilijnym stole pozostało puste, składamy wyrazy współczucia, a dla zmarłych prosimy o szczęście w wieczności.

Dziękujemy za życzenia świąteczne nadesłane dla nas księży z różnych instytucji, jak i tym wszystkim, którzy złożyli nam życzenia osobiście lub telefonicznie.