Parafia św. Marcina w Wodzisławiu
Slider

ALLELUJA- CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!!!

Prawda o Zmartwychwstaniu, to najważniejsza prawda naszej wiary, a zarazem prawda z wielkim trudem przebijająca się do świadomości współczesnego człowieka.

Jest tak dlatego, że wiara w zmartwychwstanie niesie ze sobą poważne konsekwencje, oznacza bowiem, że wszyscy kiedyś powstaniemy do życia, ale owo powstanie będzie równocześnie powstaniem na sąd.

Życzymy, aby Święta Wielkanocne były okazją do duchowej refleksji o celu naszej ziemskiej wędrówki i weryfikacji swojej wierności Panu Bogu. Życzymy, by Zmartwychwstały Jezus jak najdłużej gościł w Waszych sercach przez dar Eucharystii, przeniknął Was swoją łaską, napełnił pokojem, radością i nadzieją.

Niech wszystkim dodaje sił w zmaganiu się z trudami codziennego życia.

Chorym pozostającym w domach i szpitalach, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Tym, którzy przeżywają smutek z powodu rozstania z bliskimi, życzymy dużo wiary i nadziei, ponieważ ich życie sie nie skończyło, a będąc bliżej Boga mogą orędować za nami.

Dziękujemy za życzenia dla nas Księży z okazji Wielkiego Czwartku i Świąt Zmartwychwstania!